Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Ülkemizin silah sanayi sektörünün gelişmesini, üst düzeyde verimliliği sağlayacak şekilde üretim yapılmasını ve bu doğrultuda yeni istihdam ortamının yaratılmasını sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ

Günümüz teknolojisini, uzman mühendis ve teknisyen kadromuzla en iyi şekilde kullanarak, müşteri memnuniyetini sağlayarak ve hedeflerimiz doğrultusunda kaliteli ürünleri imal ederek piyasaya sunmaktır.

 

HEDEFLERİMİZ

Müşteri istek, şikayet ve önerilerini kayıt altına alıp olumlu sonuçlar elde ederek, üretim kalitesini artırıp yeni modeller imal etmek, yurtiçindeki pazar payımızı artırıp yurtdışı pazarına girerek üst seviyelerde Türk silah sanayisi olarak yerimizi almak ve ülkemiz ekonomisine katma değer sağlamaktır. Ayrıca GİRSAN, dünya silah üreticileri ile rekabet edebilme yeteneklerini en üstün seviyeye çıkararak, dünya devi silah üreticileri arasında yer almasını sağlamaktır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Girsan AŞ. olarak kaliteli tabanca ve tüfek üretimi, yeni ürün tasarımı yapan ve gelişimine katkıda bulunan; silah sektöründe lider bir kuruluş olmak için işlerin kaliteden ödün vermeden zamanında ve istenen şartlarda yapılmasını sağlamak, personelin sürekli eğitimi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmek ve kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.

Yükleniyor...